مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه استان سمنان
33361369 (23) 98+
karshenasan.semnan@gmail.com

بایگانی

سومین جلسه هیئت مدیره

          پیرو  دعوت تلفنی در مورخ ۱/۹/۹۱ در محل دفتر آقای آلبویه جلسه هیات مدیره با حضور آقایان نعمت ا… مسلمی فر – محمود تراز – فرج  ا… آلبویه و آقای بهرام یغمائی و امیر آقا رضوی و آقای حسن اعوانی به عنوان بازرس در ساعت ۱۸ بعداز ظهر تشکیل گردید و موارد ذیل مصوب گردید.

۱-                   مقرر گردید چون حسب اطلاع واصله سازمان مسکن و شهر سازی استان سمنان در بلوار امیرکبیر سمنان دارای واحد خدماتی و مسکونی  می باشد که در نظر دارد تا نسبت به واگذاری آن اقدام نماید لذا مکاتبه لازم با داد گستری استان صورت پذیرد در صورت امکان با عنایت به اعتبارات تامین شده جهت اختصاص مکان مناسب محل استقرار مشاوران و وکلاء و کارشناسان نسبت به خریداری آن اقدام نمائید.

۲-                   مقرر گردید با  مکاتبه  با رئیس کل دادگستری استان سمنان جهت معرفی نمودن  دفتر  استانی از طریق روزنامه کثیر  الانتشار     اقدام مقتضی به عمل آید.

۳-                  مقرر گردید  به منظور تبادل نظر و همکاری بیشتر و استفاده از تجارب استانی  استانهای مجاور برنامه  ریزیهای لازم به منظور غریمت تعدادی از اعضای هیئت مدیره استانی به استانهای قم و مازندران ،فارس و … صورت پذیرد.

در پایان چون مطلب خاص دیگری نبود جلسه راس ساعت ۱۹ با ذکر صلوات  به کار خود پایان داد.

دیدگاه خود را بیان کنید

پیوندها

سایت های مرتبط
کلیه حقوق این سایت برای مرکز کارشناسان رسمی دادگستری محفوظ است.
 شرکت فناوری اطلاعات پندار