مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه استان سمنان
33361369 (23) 98+
karshenasan.semnan@gmail.com

بایگانی

صورتجلسه شماره ۸ مرکز کارشناسان دادگستری

براساس دعوت تلفنی دفتر هیئت مدیره هشتمین جلسه هیئت مدیره با حضور امضاءکنندگان ذیل در ساعت ۵ بعد از ظهر روز یکشنبه مورخ ۸/۲/۹۲ در محل دفتر هیئت مدیره برگزار و پس از ذکر صلوات توسط حاضرین ،جناب آقای مهندس آلبویه توضیحاتی پیرامون اقدامات انجام شده و برنامه های دردست اجرا ارائه نمود و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید :

  1. با توجه به پیگیری های به عمل آمده و توصیه مرکز جهت اخذ پیش فاکتور به منظور تجهیز دفتر کارشناسان مقرر گردید در اسرع وقت نسبت به انجام امور مورد نظر مرکز اقدام و تامین اعتبار مبلغ مکاتبه شده پیگیری گردد.
  2. با عنایت به ضرورت ایجاد سایت در استان مقرر گردید تا مکاتبه لازم با مرکز جهت تهیه و تامین اعتبار و راه اندازی سایت کارشناسان استان بعمل آید.
  3. مقرر گردید با توجه به موافقت مرکز جهت خرید ساختمان اداری جهت هیئت مدیره کارشناسان نسبت به پیگیری موضوع انتخاب ساختمان مناسب و اخذ نظر هیات رسمی کارشناسان و تنظیم نامه بنام قوه قضائیه تا سقف یکصدو پنجاه میلیون تومان اقدام شود.
  4. با درخواست آقای ملاحسینی مبنی بر انتقال محل حوزه فعالیت ایشان به شهرستان گرمسار(از دامغان) با توجه به کمبود کارشناسان امور ثبتی گرمسار و ایوانکی موافقت اولیه به عمل آمد تا با مرکز هماهنگ و مکاتبه شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

پیوندها

سایت های مرتبط
کلیه حقوق این سایت برای مرکز کارشناسان رسمی دادگستری محفوظ است.
 شرکت فناوری اطلاعات پندار